Balustrady nierdzewne charakteryzują się dużą odpornością na korozję, są niezwykle wytrzymałe na różne (ciężkie) warunki atmosferyczne oraz wysokie i niskie temperatury. Stal szlachetna jest również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne nie podlega także działaniu niektórych roztworów chemicznych. Przez długie lata stal nierdzewna zachowuje wygląd jak nowa. O wyborze stali szlachetnej decydują również walor estetyczny oraz ponadczasowość. Świetnie wpisują się w styl tradycyjny jak i nowoczesny. Barierki doskonale sprawdzają się wewnątrz budynku na schodach jak i na zewnątrz jako praktyczna i ozdobna balustrada balkonowa, tarasowa czy balkon francuski. Konstrukcje z tej stali nie muszą mieć prostej formy, bowiem możliwe jest nadanie każdego kształtu.

Balustrady ze stali nierdzewnej w nowoczesnym stylu

Wykonujemy balustrady z wypełnieniem pionowym, poziomym , mieszanym czy też szkła hartowanego lub laminowanego w różnych kolorach ( bezbarwne , mleczne, grafitowe). Produkujemy Balustrady w stylu loft, w stylu nowoczesnym, balustrady z wypełnieniem po zewnątrz, balustrady gięte, balustrady ze szkłem, balustrady na balkon francuski, poręcze przyścienne, a także ogrodzenia- Bramy, Furtki, Przęsła. Do wyboru są różne metody wykończenia – polerowana , satynowa. Do barierki wewnątrz budynku możemy również dodać np. poręcz z drewno.. . Możliwy jest montaż balustrad nierdzewnej od góry lub od czoła.

Balustrady nierdzewne malowane proszkowo – producent

Balustrady ze stali nierdzewnej po odpowiednim przygotowaniu można także malować proszkowo w pełnej palecie kolorów RAL. Nasze wyroby charakteryzują się starannym wykonaniem oraz nowoczesnym wzornictwem. Wykonane przez nas konstrukcje, będą służyć Państwu przez długie lata, dając poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Do produkcji stosujemy materiały najwyższej jakości.

Działamy na terenie małopolski:

  • Kraków,
  • Myślenice,
  • Wieliczka,
  • Siepraw,
  • Dobczyce.

Jesteś spoza tego obszaru? Żaden problem, skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujący pomiar.

Balustrady nierdzewne – galeria i wzory